logo

Şahıs firması olarak başlayan işletmemiz, kısa zamanda hedeflerine ulaşarak Ekim 2012'de MET AY İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK ve MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Önlemek ödemekten daha ucuzdur, anlayışı ile amacımız; Çevre, İş Sağlığı ve İş Güvenliği üzerine, tüm işyerlerinde, yasal mevzuatlara uygun olarak gerekli tüm önlemleri almak ve bu doğrultuda danışmanlık hizmetlerimizi kusursuzca uygulayıp, siz değerli danışanlarımıza kazasız, güvenli işler sağlamaktır. MET AY Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak; Kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve bu hizmetlerin sürekliliğini sağlama, Her koşulda güvenilir ve dürüst kalma çabası ile müşterilerimizin güvenini ve sürekliliğini sağlama, Müşteri istek ve ihtiyaçlarına odaklanarak maksimum memnuniyet sağlama, Alanında en iyi olup, müşterilerine hep en iyiyi sunma çabası içinde olma çalışma prensipleri çevresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

MET AY İş Sağlığı ve İş Güvenliği olarak çalışmalarımızda iş kazaları ve mesleki hastalıkların önlenmesi, tüm işyerlerinde İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilincinin yerleştirilmesi, geliştirilmesi, çevreye duyarlı işletmeler olabilmeleri ve yasal sorumluluklar karşısında işletmelerin cezai yaptırımlarla karşılaşmamaları için denetleyici ve kaliteli hizmet vermektedir. Vizyonumuz olan ''önce insan'' anlayışımızı koruyarak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek MET AY İş Sağlığı ve İş Güvenliği'ni gelecek yıllara taşımaktır.